Menu

Chtějte za své peníze víc!

HairSoft | Chtějte za své peníze víc! Chtějte za své peníze víc!

Řeč je jak jinak než o řešení přicházející elektronické evidence tržeb. Po oznámení schválení dalších vln EET pro kadeřnice a kosmetičky se opět rozrostl trh „s jednoúčelovými krabičkami". Jsou malé, skladné a mají jednu jedinou „geniální funkci" – odesílají účtenky do EET. Koupíte je většinou jednorázově za pár tisíc, popřípadě platíte měsíční poplatky. Pro vaše podnikání ovšem nepřináší žádný další benefit.

Pak jsou na trhu promakanější, větší krabičky, které v sobě skrývají třeba obecný adresář klientů nebo produktů, které nabízíte. Systém v krabičkách nijak zvlášť nesouvisí s beauty podnikáním a měsíčně narazíte na poplatek převyšující 400 korun. Za co? Prakticky, za nic moc.

A pak jsou na trhu promyšlené aplikace a programy, které jsou šité na míru právě beauty službám. Mají detailní kartotéky klientů, ceníky, skladové hospodářství, objednávky, rezervační systém, evidenci docházky, podklady pro vaši účetní a mimo to samozřejmě i EET. 

A teď zbystřete! 

Vtip se totiž skrývá v tom, že vás tyto systémy nebudou stát tisíce, ale velice obdobně, u některých společností i méně než měsíční pronájem krabičky se třemi funkcemi.

Je samozřejmé, že se každý poohlíží po tom nejlevnějším řešení. V tomto případě ale zdání klame – to nejmenší a nejjednodušší neznamená nejlevnější, a naopak propracovaný systém nutně nemusí znamenat drahé řešení.
Proto zkoumejte nabídky. Chtějte víc a chtějte konkrétně pro sebe a pro svůj salon to nejlepší řešení.

Můžete si tak se zavedením EET pořídit buď jednoúčelovou krabičku, která umí odesílat účtenky do evidence nebo systém, který pojme celé vaše podnikání od fasování zboží přes účtování s klientem až po papíry pro účetní… A to za naprosto srovnatelnou cenu.

Proč používat beauty program HairSoft?
Co všechno si musím pořídit, když přijde EET pro k...