Zajímavosti a inspirace ze světa beauty podnikání

Konkurenční výhodu chce mít snad každý, ať už pracuje v jakémkoli oboru. Pusťte se do čtení, protože jí můžete nyní získat právě vy.

Další články

Statistiky jsou zásadním a směrodatným ukazatelem toho, jak si v podnikání stojíte. Jaké klíčové ukazatele sledovat?

Pojďte se podívat, jaká lze v HairSoftu nastavit práva a jaké máte možnosti...

Práce se servisními uživateli je často opomíjená. Zjistěte proto, jak servisní uživatele jednoduše a efektivně využívat.

Jakým způsobem ve vašem salonu komunikujete s klienty? Mají váš salon stále v podvědomí? Málokdo se nad tím stíhá zamyslet, ale ten, kdo to udělá, vyhraje! 

V beauty službách, víc než kdekoli jinde, záleží na osobním přístupu a komplexní péči. Protože pokud je u vás zákazník nespokojený, může velice rychle přejít kamkoli jinam...

I v beauty salonech najdou šikovné, a především všestranné kartičky své využití. A možná i takové, které by vás primárně vůbec nenapadlo!

Možná to víte a možná taky ne, program HairSoft si můžete ještě vylepšit a obohatit dle potřeb, velikosti a preferencí vašeho salonu. O jakých 6 vylepšení se jedná?

Každý úspěšný podnikatel by si měl zaznamenávat všechno, co mu generuje zisk a také to, kde naopak peníze vydává. Děláte to?

Jistě jste už ve vaší praxi mnohokrát zažili situaci, kdy objednaný zákazník na smluvený termín nedorazil...