Menu
HairSoft | Barber Shop

Malá ukázka salonů, které využívají našich služeb:

Kadeřnictví:

Studio Helena http://www.studio-helena.cz
Royal Beauty & Spa http://rbspa.cz
Celebrity Look http://www.celebritylook.cz
Salon Joshua http://joshua.cz
Salon Perfect Look https://www.perfectlook.cz
TONI & GUY https://www.toniandguy.cz/salony
Hot Hair by Michal Wagneter http://hothair.cz
Studio Marteena http://studiomarteena.cz
René Olivier http://www.reneolivier.cz
CRAFT hairdesign http://www.crafthairdesign.cz
Hair Fashion Point s.r.o. http://www.hfpoint.cz
Salon Andělky http://www.salon-andelky.cz
Kadeřnictví Galerie GL Znojmo http://www.galeriegl.cz
Salon Unique http://www.salonunique.cz
RYOR a.s. http://www.ryor.cz
Hair salon Studio 21 http://www.studio21cb.cz
Vlasové studio Petra Mahrová http://studiomahrova.cz
HS Kristýna Korandová https://www.korandova.com
Salon Merci http://salonmerci.cz
Detail Hair style https://www.tomasprasek.cz
Misha | Hair Studio http://www.mishahairstudio.com
Chocolate Hair Studio http://www.chocostudio.cz
BBrothers lifestylové studio http://bbrothers.cz
Oliola organic beauty https://www.oliola.cz
Salon MOODS Prague https://moodsprague.cz
SiSalon ...be beautiful http://www.sisalon.cz
Lukáš Lederer Hair https://www.lukaslederer.cz
Escandelle Hair and Beauty https://escandelle.cz/hairandbeauty
ArtHairDesign http://arthairdesign.cz
VERTO Salon http://www.salonverto.cz
Studio Miracle https://www.studiomiracle.cz
Subrína Professional https://www.subrinaprofessional.cz
Charme Studio https://www.charmestudio.cz
The Trim - Daniel Pašek https://www.thetrim.cz

 

Barbershopy:

BarberShop Cooper http://www.cooperbarber.cz
Thomas's Barber Shop http://www.thomasbarbershop.com
Barber's Wife http://www.barberswife.cz
Royal Barber & Shop https://www.royalbarber.cz
Robert's Barber Shop https://www.barber-bata.cz
Wous Barber Shop http://wous.cz
Lopy's barber http://www.lopysbarber.cz
Laky Royal Praha https://www.lakyroyal.cz
Marcus barbershop https://www.marcusbarbershop.cz
Na fešáka http://www.nafesaka.cz
Filip Fifka Goldman Barber http://goldmanbarber.cz
The men Xcode Barber https://www.codetrinec.cz

 

Kosmetika:

Divine spa Beauty Institute https://divinespa.cz/
Babor Beauty Spa http://www.babor-beautyspa-ostrava.cz
Simplex Renata Kontrová https://www.salonsimplex.cz
Daniela Jakubcová Sothys Paris http://www.kosmetika-daniela.cz
Exclusive Beauty Clinic https://exclusivebeauty.cz
Studio Renáta Kovaříková https://www.studiokovarikova.cz
Salon Iveta Kopřivová https://www.ivetakoprivova.cz
Kosmetika Pardubice http://kosmetikapardubice.cz
DBeauty Salon Daniela Petrášová http://www.dbeauty.cz
Moderní Kosmetika Třebíč https://www.moderni-kosmetika.cz
Garbo beauty salon https://www.garbo-beautysalon.cz
Kosmetika Mixová https://www.kosmetikamixova.cz
Atelier d'Esthétique https://www.atelieresthe.cz
Freya Studio http://www.freyastudio.cz
Monika Černá Institut de Paris https://www.monika-cerna.cz

 

Manikúra / pedikúra:

Podologické a estetické centrum http://www.podoest.cz
Radka Chválová NAIL STUDIO http://www.bbcentrum.cz
NehtyNehty http://www.nehtynehty.com
Pedikúra Vyškov Olina Procházková http://pedikuravyskov.cz
ELLA beauty salon http://www.salonbenesov.cz
Pedikúra Veselá https://www.pedikuravesela.cz
Elli Nails Beauty http://nehtove-studio-brno.cz
PediMedi centrum https://www.pedimedi.cz
Vědomá Krása https://www.vedomakrasa.com
Royal Salon by O.P.I. https://www.royalopi.com

 

Beauty salony, Wellness, Masáže

Salon Abigail Style https://www.abigailstyle.cz
Salon u Kačky https://www.salonukacky.cz
Hairex Studio http://www.hairex.cz
Apriori Salon https://www.apriorisalon.cz
Studio Profil http://www.studioprofil.cz
Perfect You https://www.perfectyou.cz/
Anre Salon https://www.anresalon.cz
SYNERGY beauty clinic https://www.synergycosmetic.cz
Relax Centrum http://www.relax-centrum.cz
RELAXUNAS http://www.relaxunas.cz
Feel Better https://feelbetter.cz
Studio Pohody https://www.studiopohody.cz
Happy Wellness https://www.happywellness.eu
Tein Studio http://www.teintstudio.cz
Shape it Up Bratislava https://www.shapeitup.sk/bratislava
Shape It Up Karlova Ves https://www.shapeitup.sk/karlova-ves
Shape it Up Petržalka https://www.shapeitup.sk/petrzalka

 

Slovensko:

Gentlemans World SK http://gentlemansworld.sk/sk
Dária Exclusive https://kadernictvoteplice.sk
Quir Skin & Visage Lounge https://www.quir.sk
Yasmine Beauty & Harmony http://yasminesalon.eu
Lekart Hairdressing http://www.lekart.sk
Shape it Up https://www.shapeitup.sk
Kadernictvo Slnečnice https://www.kadernictvoslnecnice.sk
DNS Hair Salon http://dnshair.sk

 

Psí salony:

Salón pro psy Gábi https://www.strihani-psu-tyn.cz
Salon Ennie http://www.strihpsu.cz
Salon pre psov Tara http://www.salontara.sk
Psí Salón Kitty http://dogsport.sk

 

zpátky nahoru

Partneři

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Salóny Krásy.cz Barber Shop Cooper Kosmetika & Wellness Salon Andělky  UnisSoft s.r.o. UnisBook