Menu
O nás

Kořeny programu sahají do roku 2003, kdy se začal HairSoft programovat na základě požadavků kadeřnického, kosmetického a wellness salonu Studio Helena. Tím, jak se zvyšovaly nároky zákazníků, zaměstnanců, samotných vnitřních struktur firem i požadavky na podnikatele ze strany státu, vyvíjel se i HairSoft.

V tuto chvíli je to jeden z nejdokonalejších softwarů pro zkrášlovací služby, které nabízí kadeřníci, kosmetičky, nehtařky, pedikérky, masáže, wellness a SPA centra nebo solária.

V roce 2016 se k programu HairSoft přidal i vychytaný online rezervační systém UnisBook, který umožňuje detailní a pohodlné objednání zákazníků na vaše služby. 

V tuto chvíli je systém připraven na EET a splňuje veškeré požadavky a opatření. 

Za samotným vývojem stojí lidé z oboru, tudíž je HairSoft ušit z praxe a přímo na míru. Celý program známe jako své boty, můžete se nás tak kdykoli na cokoli zeptat.

Proč byte si měli HairSoft vyzkoušet? Protože vám usnadní mnoho práce. Máte celé vaše podnikání a vše co potřebujete na jednom místě, ať už jde o zaměstnance, tržby, zákazníky, materiál, podklady pro účetní, EET a mnoho dalšího.

Přejeme vám příjemnou práci s programem HairSoft a úspěšné podnikání.

Zdeněk Bednář a tým HairSoft

 
Ohodnotit tuto položku
(21 hlasů)
zpátky nahoru