Menu


 

Profesionální řešení pro Váš salon

Otestujte na měsíc zdarma

Chci vyzkoušet

 

Vše pro Váš salon krásy | HairSoft3 kroky napřed | HairSoftCena která vyhovuje | HairSoft

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vše pro Váš salon

Uveďte prosím e-mailovou adresu, zaregistrovanou s vaším uživatelským účtem. Na tuto adresu vám bude zasláno vaše uživatelské jméno.

Vše pro Váš salon krásy

Ať už vlastníte kadeřnictví, kosmetiku, manikúru/pedikúru, wellness, solárium nebo masáže, jste IČař nebo velký salon, je HairSoft tím nejlepším řešením pro vás.

Přesvědčte se sami a stáhněte si zkušební 30 denní verzi ZDARMA. Náš software běží v mnoha salonech všech rozměrů jak v Česku tak na Slovensku.

Mějte vaše podnikání pod kontrolou!

Propracovaný objednávkový systém, detailní karty zákazníků, přehledné statistiky, skladové zásoby, informační SMS i management a plno dalších funkcí, které vám usnadní řízení vaší firmy.

Máte tu čest se systémem, který je sestaven na základě více než 20 leté praxe a zkušeností kadeřníků a majitelů salonů. První verze tohoto programu byla poprvé testována v roce 2003 ve Studiu Helena. Můžete si tak být jisti praktičností a profesionalitou HairSoftu!

Software HairSoft - programové vybavení pro salony

Jak je to s EET?

Pokud máte program HairSoft, není třeba si pořizovat žádné „krabičky“ a další příslušenství. Stačí vám pouze náš program a tiskárna účtenek.
EET pro kadeřnice, kosmetičky a jiné beauty služby pod kontrolou.


Potřebujete poradit? Máte dotaz? Ozvěte se nám!

telefon: +420 608 936 960 | email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Technická podpora Vzdálená pomoc


Slovenskoekasa HairSoft

Nabízíme plnou podporu eKasy! Konkrétně pro typy Elcom Euro 50, Euro 150 a EFox.

* Podprobnější informace zde!Program Zdarma

Jsme stále o 3 kroky napřed

Software se stále vyvíjí a doplňuje o nové a vychytané funkce pro usnadnění vašeho podnikání. Než se k vám aktualizace dostane, probíhá její testování v ostrém provozu několika salonů (například Barber Shop Cooper).

Nové funkce pro studia a salony Program HairSoft - programové vybavení pro salony

Proč používat HairSoft

Zahoďte tužku a papír nebo excelovské tabulky! Veďte si vaše podnikání snadno, přehledně a profesionálně.


Nespornou výhodou je to, že vaše citlivá data a osobní údaje vašich zákazníků nelétají internetem. Program si nainstalujete a vše je uloženo na vašem disku v počítači nebo notebooku. Žádné přihlašování na online prostředí, neohrozí vás ani výpadek internetu, HairSoft jede dál na plné obrátky. Internet ve vašem počítači je nutný pouze pro doplňkové moduly jako třeba SMS nebo rezervační systém.


 

doplnky programu propracovaný systém docházky zaměstnanců

doplnky programu promyšlená a podrobná karta zákazníka

 

doplnky programu ceník – databáze služeb, produktů na prodej, materiálů na práci, dárkových poukazů, slev a kreditů

doplnky programu zúčtování s klientem – kombinace plateb, kombinace obsluh, otevřené účty, slevy

 
doplnky programu správa uživatelů – majitelé, zaměstnanci, recepční, evidence smluv a vzdělávání personálu doplnky programu tiskové sestavy od seznamu zákazníků, po výstupy pro účetní, statistiky, spotřeby materiálů, inventury  
doplnky programu denní uzávěrky tržeb – zaměstnanec/celá firma doplnky programu evidence a správa neomezeného množství firem/IČařů v jednom programu  
doplnky programu pokladna – hlídání hotovosti na saloně, výčetka pokladny, vklady a výběry doplnky programu sklad – příjem zboží, skladové hospodářství, vážený průměr, multisklad (co firma/IČ, to vlastní sklad)  
doplnky programu historie účtenek – možnost kontroly, editace, storno, EET doplnky programu materiálový rozcestník – evidence rozdělování a spotřeby materiálu na práci  
doplnky programu přehledný kalendář objednávek od A až po Z doplnky programu plánování směn  
doplnky programu napojení na firemní Facebook (notifikace) doplnky programu sledování stavu voucherů  
doplnky programu kalkulačka služeb doplnky programu GDPR pod kontrolou  
doplnky programu úkolovník – odhoďte papírky okolo počítače doplnky programu kartotéka dodavatelů a spolupracujících firem  
doplnky programu podpora EET, podpora eKasa Slovensko doplnky programu rozličné možnosti platby (QR platba, PayPal, kredit…)  
doplnky programu odesílání informačních SMS (+ svátky, narozeniny, volné) zákazníkovi a zpětný komunikátor doplnky programu věrnostní program pro zákazníky, vouchery a možnost nabití kreditu  
doplnky programu automatické zálohy databáze – možnost synchronizace do cloudu zdarma doplnky programu online rezervační systém UnisBook – propojitelnost s HairSoft nebo samostatný rezervační systém  
doplnky programu kompletní ekonomický přehled od režijních nákladů po ohodnocení zaměstnance doplnky programu zákaznické a klubové karty pro zákazníky i zaměstnance (od výroby karet po čtečku)  
doplnky programu evidence vstupů/návštěv zákazníka doplnky programu propojení s Google – oboustranná synchronizace  
doplnky programu nastavení práv přístupů k funkcím programu doplnky programu vícejazyčné uživatelské prostředí (CZ, SK, EN, DE, FR, IT, PL)  
doplnky programu HairSoft klient – pro majitele větších salonů – kompletní přehled a denní statistiky (mobilní aplikace i webový prohlížeč) doplnky programu oddělená kategorie servisních uživatelů – zboží pro vlastní spotřebu, materiál na práci, bar apod.  

Cena, která vyhovuje Vašim potřebám

Ceny jsou bez DPH. Jsme plátci DPH.
Při výběru verze budete přesměrováni na náš eshop.
Při roční platbě -10% sleva.

Verze MINI
345,-/ měsíčně
Vhodné pro IČaře
2x uživatel a 3x servisní
Možnost přidat moduly
Základní vlastnosti jako plná verze
Plná podpora EET
Vybrat
Verze FULL
825,-/ měsíčně
Vhodné pro větší salon
7x uživatel a 7x servisní
Možnost přidat moduly
Možnost dokupovat další uživatele
Plná podpora EET
Vybrat
Verze LITE
495,-/ měsíčně
Vhodné pro menší salon
3x uživatel a 4x servisní
Možnost přidat moduly
Základní vlastnosti jako plná verze
Plná podpora EET
Vybrat

Ještě jste si HairSoft nestáhli? Tak si ho pojďte vyzkoušet na 30 dnů zdarma ve verzi, která obsahuje všechny funkce.
Po nainstalování začíná běžet Vaše měsíční zkušební doba. Zadaná data lze použít i po zakoupení verze.
Začněte ještě dnes