Menu

Proč používat beauty program HairSoft?

HairSoft | Proč používat HairSoft Proč používat beauty program HairSoft

Komplexnost programu od A až po Z 

Jen stěží byste hledali program, který vám usnadní tolik různorodé práce. Díky 17letým zkušenostem a neustálému vývoji se HairSoft stal prémiovým programem, který plní i ty nejdetailnější funkce, které dovedete ve svém salonu vymyslet. A to je pro všechny perfekcionisty dobrá zpráva.

HairSoft se přizpůsobí velikosti vaší firmy 

Ať už jste IČař nebo salon velkých rozměrů, vyberte si HairSoft na míru tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Můžete si férově zvolit ze 4 verzí programu dle toho, zda podnikáte samostatně, pronajímáte salon nebo máte zaměstnance.

Vše přehledně na jednom místě 

Dělat dobře svoji práci a do toho hlídat množství zboží na skladně, zvedat telefony, objednávat zákaznice, spravovat zaměstnance, chystat podklady pro účetní… toho je na jednoho člověk až příliš. HairSoft se vám nabízí jako statný parťák, o kterého se můžete opřít. Vše důkladně zaznamenává, vyhodnocuje a interaktivně s vámi komunikuje. Nahlásí vám třeba chybějící zboží, neoprávněné úkony zaměstnanců nebo detailní informace o vašich zákaznících. Ve statistikách vám předá jasné přehledy (nejen finanční) a vše pro vaši účetní má připravené v tiskových sestavách. Máte tak kompletní podklady o vašem salonu vedeny na 1 místě. 

Aktualizace programu zdarma → navždycky 

Program HairSoft se stále vyvíjí, vylepšuje a obohacuje o nové funkce (i na základě vašich požadavků). Dobrou zprávou je, že všechny vychytávky a aktualizace od nás máte a budete mít vždy zdarma. Pokud vás napadne nějaká třešnička na dortu, sdělte nám ji, my vše promyslíme a zanedlouho se na ni můžete v programu těšit. 

S video manuály jde všechno líp 

Prvotní nastavení programu ve 4 krocích a spousta dalších VIDEO a PDF manuálů vám skvěle poslouží, když si nebudete vědět rady. Snadno a relativně rychle (dle vámi nabízených položek v ceníku/na skladě) HairSoft nastavíte tak, aby plně vyhovoval vašim potřebám v salonu. Program je intuitivní a postavený tak, aby se vám s ním především dobře a účelně pracovalo.

Něco vám nejde do hlavy? Pomůžeme vám 

Každý pracovní den vám jsou k dispozici naši kolegové z technické podpory, kteří rádi pomohou a odpoví na vaše zvídavé dotazy. Ať už zvolíte komunikaci přes email, chat nebo telefonicky, jsme vám ku pomoci. 

Nekupujete si zajíce v pytli 

Známe kvality HairSoftu, a proto vám ho nabízíme k vyzkoušení na měsíc zdarma. Stačí si stáhnout zkušební verzi TRIAL. Můžete tak program dobře poznat, otestovat a přesvědčit se o jeho přínosech na vlastní kůži.

Osvědčená elegantní metoda, jak přimět zákazníky, ...
Chtějte za své peníze víc!