Menu

Květnová aktualizace HairSoft plná exkluzivních novinek!

Květnová aktualizace HairSoft Květnová aktualizace HairSoft plná exkluzivních novinek!

Poslední dva měsíce byly pro sektor beauty služeb víc než napínavé. My jsme proto ani v období karantény nezaháleli a naprogramovali pro vás spoustu nových funkcí pro zpříjemnění a usnadnění vaší práce, kterou věříme, že právě teď rozjíždíte na plné obrátky.

Pojďme tedy k novinkám.

Tou první je Rádio, které najdete na dashboardu po zapnutí programu vpravo nahoře. Můžete si tak zvolit zdarma z desítek zajímavých rádií a nespočtu žánrů.

Vybere si každý dle chuti i vkusu. Rádi zařadíme do výběru i vaše oblíbené rádio. V případě, že ho v seznamu rádií nenajdete, dejte nám vědět. 

Pokračujeme další parádní novinkou → konkrétně novým typem platby „BARTER", což je v překladu směnný obchod, tedy výměna zboží nebo služeb za jiné zboží či služby bez použití peněz. Tento typ platby nepodléhá elektronické evidenci tržeb a můžete ho využít na různé spolupráce, sponzorování akcí formou dárkových poukazů apod. (Při směnném obchodě je doporučeno uzavírat jednoduchou barterovou smlouvu a její plnění si evidovat, například pomocí fotografií – pro případnou kontrolu.)

Šetříme lesy, šetříme přírodu. HairSoft vám v účtu od května nabízí zasílání účtenky na email zákazníka. Jak na to najdete ve video manuálu Účet (čas 33:50).


Kdo vám hlídá hotovost na saloně? Jednoznačně HairSoft Pokladna! Aby bylo vše ještě čitelnější a přehlednější, najdete v pokladně nově interaktivní graf s přehledem plateb a aktuální získané hotovosti. V horní liště záložky pak přibyly navazující tiskové sestavy Výčetka poklady a Vklad a výběr hotovosti.

Začátkem roku mnohým z vás skončil EET certifikát a vznikla panika, proč se vaše účtenky neodesílají do evidence. V nové verzi v sekci Historie nyní uvidíte platnost vašeho EET certifikátu i interaktivní tlačítko, které vás propojí s Finanční správou pro případné rychlé obnovení.


Dejte sbohem duplicitním kontaktům! V kartotéce zákazníků může být někdy pěkná paseka, zvláště, když máte tisíce zákazníků. Možná právě s touto funkcí přijdete na to, že máte jednoho zákazníka v systému pod třemi různými kartami. Jedním kliknutím odhalíte chyby a můžete si dát kartotéku a historii klienta do pořádku.

Rozšířili jsme i sekci Objednávky, konkrétně o tlačítko pro hromadné zadávání směn, které je nyní jednoduší a zabere vám oproti dřívějšku osminu času!

Čerstvou vychytávku objevíte i v online rezervačním systému UnisBook, kde si v sekci Prezentace – Design můžete libovolně měnit barvy vašeho online objednávkového formuláře tak, aby ladil k vašemu firemnímu stylu.

Květnová aktualizace obsahuje ještě několik dalších změn a technických novot. Jestli vás zajímají všechny podrobnosti, podívejte se na kompletní výčet aktualizace programu HairSoft.

Na závěr se hodí vyzdvihnout sekci „Ke stažení", kde najdete neustále přibývající video i PDF manuály. Většina z nich je dostupná až po přihlášení do klientské zóny. Rozhodně doporučujeme video manuály prozkoumat. Najdete v nich jak základní návody, tak vychytávky jako je třeba práce s vouchery či věrnostním programem i aktuální témata, což je v tuto chvíli například změna sazby DPH.


Pozor! Samotná aktualizace programu má své zásady, proto pokud neaktualizujete pravidelně a nevíte přesně jak na to → mrkněte na toto 3 minutové video, ať postupujete správně.

Aktualizujte a využívejte benefity programu naplno.

3 klíčové věci, které byste měli ve vašem salonu e...
Získejte konkurenční výhodu před ostatními salony