Menu

Co všechno si musím pořídit, když přijde EET pro kadeřnice a kosmetičky?

HairSoft | EET pro kadeřnice a kosmetičky Co všechno si musím pořídit, když přijde EET pro kadeřnice a kosmetičky?

Odpověď je jednoduchá - skoro NIC. Nebo vlastně... vůbec NIC? 

Jak je to myšleno? V momentě, kdy používáte program HairSoft, veškeré starosti ohledně EET vám končí. Program je plně vybaven pro vedení vašeho salonu a EET v něm v dnešní době samozřejmě nechybí. V pár snadných krocích se propojíte pomocí vašeho certifikátu s Finanční správou.
Nastavení elektronické evidence tržeb je snadné, vytvořili jsme pro vás proto krátký video - manuál, kde se dozvíte přesný postup, jak na to. V programu pak následně vidíte platnost vašeho EET certifikátu a oceníte i tlačítko pro rychlé propojení s Finanční správou, pro situace, kdy potřebujete certifikát obnovit.

EET → účtenky a HairSoft 

Velkým tématem je vydávání účtenky, kterou jste povinni zákazníkovi po zúčtování předat. Jestli jste do této doby účtenky netiskli a nemáte pokladní tiskárnu účtenek, seženete jí online na jakémkoli eshopu s elektronikou za +- 3000 korun. NEBO?! Můžete účtenku odesílat zákazníkům na jejich email, i toto program HairSoft dokáže. Vyhnete se tak investici do pokladní tiskárny, ušetříte papír a splníte povinnost nařízenou státem. Tři mouchy jednou ranou.

A pokud už nyní tiskárnu účtenek vlastníte, máte taky vyhráno, na příchod EET jste plně připraveni.

Vybavení pro fajnšmekry

Kdybyste se chtěli v nákupu příslušenství rozšoupnout a být „moderní", rozhodně by vám neměla chybět čtečka čárkových kódů nebo pokladní zásuvka na hotovost. Čtečku oceníte pro její ušetření času při rychlém příjmu zboží na sklad a jeho následném prodeji. A samovyjížděcí šufle s hotovostí? Tak tomu se říká malá velká hračka pro dospělé. :)

Chtějte za své peníze víc!
Jak si poradit s nástupem EET pro kadeřnictví a ji...